РІВНЕНСЬКО-ВОЛИНСЬКА ЄПАРХІЯ ВІТАЄ СВОГО АРХІПАСТИРЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

Духовенство та всі вірні Рівненсько-Волинської єпархії вітають з Днем народження Преосвященнійшого Гавриїла, єпископа Рівненського і Сарненського, керуючого Рівненсько-Волинською єпархією УПЦ (ПЦУ).

Ваше Преосвященство! Наш дорогий Владико!

Найбільшим даром, який Бог дає кожній людині, є людське життя. Разом із цим даром Творець дає кожній людині місію, сповнення якої є шляхом до Царства Божого.
Зрозумівши, що “Господь благий, і лагідний, і многомилостивий до всіх, хто призиває Його” (Пс. 85:5), Ви забажали посвятити Спасителю своє життя, склавши монаші обітниці та прийняли священний сан. Це було початком Вашого духовного сходження.

Не так давно Господь покликав Вас до високого святительського служіння, проте за ці роки Вам вдалося заслужити високу повагу і серед єпископату та священноначалля, і в колах інтелігенції, а також у нашого побожного українського народу. Господь дарував Вам єпископський омофор тоді, коли Ви, дійсно, досягли багатьох успіхів та нажили колосальний досвід і вміння, достойно несучи загальноцерковний послух, який був Вам довірений. Бачачи Вашу старанність, Господь зарахував Вас до наступників апостолів і судив здійснювати архієрейське служіння, щедро обдарувавши безліччю талантів: простотою і мудростю; воістину батьківським довготерпінням; мудрим духовним наставництвом . А також найдорожчим даром, який може дати Господь – даром Любові Христової.

У цей знаменний день, Владико, Ваша паства дякує Богові, що по Його благому Промислу Ви з’явилися в житті кожного із нас, в долях усіх тих людей, піклування про порятунок яких Ви несете у своєму серці.
Ми від щирого серця дякуємо Вам, дорогий Архіпастирю, за турботу, яку Ви щедро проявляєте до всіх нужденних. За щиру участь в долі кожного з нас, за чуйність і зворушливу увагу до наших проблем. Низький Вам уклін за кожну Вашу молитву, за кожну Вашу проповідь, що дають нам відповіді на багато найважливіших життєвих питань і надію в нелегкий час.

Прийміть від нас найщиріші привітання й побажання добра, миру, злагоди та благополуччя, а також земний уклін за відданість Автокефальній Помісній Православній Церкві, невтомну працю, повагу, щире й добре серце, за велику любов яку Ви випромінюєте.
Молитовно бажаємо Вам, щоб Всемилостивий Господь дарував Вашому Преосвященству бадьорість духу, мир, терпіння, міцне здоров’я і довголіття для плідного служіння на благо Святої Православної Церкви. Нехай всеосяжна благодать нашого Спасителя і надалі допомагає Вам у архіпастирському служінні та щедро освячує Ваше життя, посилаючи невичерпну духовну радість на многії і благії літа!

Εἰς πολλὰ ἔτη, δέσποτα!

Прес-служба РВЄ УПЦ (ПЦУ)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *