Луцьк. Дитяче таборування на парафії Святого Духа

З благословення Преосвященнійшого єпископа Рівненського і Сарненського Гавриїла, керуючого Рівненсько-Волинською єпархією з 27 червня по 2 липня 2021 року працював православний дитячо-молодіжний табір у недільній школі «Добрий ангел», що діє при парафії Святого Духа ПЦУ с. Великий Омеляник, м. Луцьк. Під  керівництвом секретаря Управління єпархії і настоятеля храму митр. прот. Павла Краєвського та заступника голови єпархіального відділу сім’ї та молоді і викладача недільної школи  Світлани Сидун 18 вихованців школи протягом 6 днів активно відпочивали і оздоровлювалися.

Молебнем у храмі до Святого Духа, благословенням і окропленням святою водою дітей прот. Павлом Краєвським розпочалося таборування. Під час активного відпочинку діти навчилися ставити намети, в яких проживали 3 дні. Усі дні перебування у таборі були насичені молитвою, спортивними розвагами, духовними бесідами і цікавими заходами. Неймовірні враження від першого сходу сонця, катання на байдарках, скелелазіння, походу в поле для заготівлі колосків пшениці на майбутні «дідухи», тематичних вечірок, перегляду цікавих мультфільмів і їх обговорення, вечірніх посиденьок біля багаття переповняли серця всіх.

Дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій. А за щасливе дитинство малечі відповідають дорослі.

«Діти – це Божий дар і благословення, велика радість і втіха, щастя та справжній скарб…» (Епіфаній, Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель ПЦУ).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *