РІВНЕНСЬКО-ВОЛИНСЬКА ЄПАРХІЯ ВІТАЄ СВОГО АРХІПАСТИРЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

Духовенство та всі вірні Рівненсько-Волинської єпархії вітають з Днем народження Преосвященнійшого Гавриїла, єпископа Рівненського і Сарненського, керуючого Рівненсько-Волинською єпархією УПЦ (ПЦУ).

Ваше Преосвященство! Наш дорогий Владико!

У цей знаменний день, ми підносимо наші молитви до Творця за те, що Він віддав нашу єпархію у Ваше молитовне заступництво та мудре керівництво! Промислом Божим, Ви були покликані: «в Христі Ісусі на добрі діла, які Бог наперед приготував, щоб ми в них перебували» (Еф. 2:10). І ми, духовенство та віряни бачимо ці справи Вашого служіння на архіпастирській ниві, адже ввірена Вам єпархія навчається слову Христової Істини. Бо сказано: «хто веде справу розумно, той знайде добро, хто ж надію складає на Господа буде блаженний» (Притч.16:20). В діалозі з самарянкою Господь звертається до кожного з нас із своєрідним закликом, змістом якого є пошук Богом тих людей, які будуть служити Йому «в дусі та істині» (Ін. 4:23). Отже, мета нашого життя – служіння Істині і Правді. Вас, Владико, Господь обрав бути Його апостолом, Його проповідником, Його прикладом. Це надзвичайно важке, але водночас, з допомогою Божою, радісне і спасительне служіння. Бути архієреєм в наш час – це означає бути сповідником, самовідданим проповідником і безстрашним послідовником Голгофи. Незчисленні результати Вашого служіння в Рівненсько-Волинській єпархії свідчать про це!

У цей складний для нашої України час, в першу чергу, висловлюємо Вам подяку за наповнені глибоким змістом наставницькі слова та проповіді, за те, що вселяєте у наші серця віру, надію та любов, як справжній апостол несете слово Євангельської істини та свідчення про Бога Живого, який Духом Святим наповнює членів Церкви Христової. Ми від щирого серця дякуємо Вам, дорогий Архіпастирю, за турботу, яку Ви щедро проявляєте до всіх нужденних. Низький Вам уклін за кожну Вашу молитву, за щиру участь в долі кожного з нас, за чуйність і зворушливу увагу до наших проблем. Ми щиро бажаємо Вам, дорогий Владико, міцного здоровʼя, міцності духу, щоб не дивлячись ні на що, Ви продовжували своє святительське служіння.
Нехай Всемилостивий Господь завжди підтримує Вас у важкі хвилини, дарує Вам многії літа для звершень багатьох задумів і починань на благо Святої Помісної Української Православної Церкви, а Пресвята Богородиця завжди оберігає Вас і Вашу паству та допомагає Вам своєю милістю і щедротами!

Εἰς πολλὰ ἔτη, δέσποτα!

Пресслужба РВЄ УПЦ (ПЦУ)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *