Вітаємо Преосвященнійшого єпископа Гавриїла з 2-ю річницею архієрейської хіротонії !!!

Два роки тому, в неділю 2 вересня 2018 р. в кафедральному соборі  Успіння Божої Матері  м. Львова була звершена архієрейська хіротонія, яку очолив Предстоятель УАПЦ Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Макарій (Малетич) у співслужінні архієпископа Тернопільського і Бучацького Тихона (Петранюка), єпископа Мукачівського і Карпатського Віктора (Бедь) та єпископа Херсонського і Миколаївського Бориса (Харко)

Ваша плідна архіпастирська діяльність викликає повагу. Ви знаходите час для кожного, своїм життям і своїм служінням являючи приклад доброго пастиря і люблячого батька. Ми смиренно дякуємо Вам за те, що у Вашій особі знайшли мудрого наставника, ревнителя благочестя, що має за плечима багаторічний досвід пастирського піклування про своїх чад в улаштуванні духовного життя.

Від душі бажаємо Вам, Владико, кріпості сил, здоров’я і довголіття. Ви потрібні дуже і дуже багатьом – всім, хто приходить до Вас за духовною підтримкою на своєму життєвому шляху, і цією підтримкою живе, переносить труднощі і випробування. Своїм особистим прикладом Ви залучаєте в лоно Церкви тих, кому властиво йти шляхом Апостола Фоми – шляхом сумнівів і шукань, тих чия віра починається з доводів розуму, що вимагає відповідей на безліч поставлених життям питань.

Ваше Преосвященство, Преосвященнійший Владико, від повноти вдячних сердець прийміть наші спільні привітання з сьогоднішньою урочистою подією, а також побажання міцності душевних і тілесних сил на многії літа, щоб за Вашими Святими молитвами Щедрий і Чоловіколюбний Господь сподобив усіх нас благодатного відродження душ для Свого Вічного Царства!

З любов’ю у Господі, співробітники Єпархіального управління Рівненсько-Волинської єпархії.

Бережи Вас милість Божа і наші молитви!

Εἰς πολλὰ ἔτη, δέσποτα!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *